МАН, олімпіади, конкурси
7 листопада 2023 року стартував ІІ (регіональний) етап
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
7 листопада проводено Всеукраїнську учнівську олімпіаду з української мови та літератури
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
8 клас - ІІІ місце: Ніколенко Соломія,
9 клас - І місце Охрименко Ярослав,
10 клас - І місце Кузіна Софія.
15 листопада 2023 року, з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед учнівської молоді проведено в онлайн режимі
ХХIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
3 клас - ІІ місце - Селіванова Кіра,
4 клас - ІІІ місце - Трофанович Ніколь,
6 клас - І місце - Харнаникін Артем,
7 клас - І місце - Вєтрова Софія,
9 клас - І місце - Єйбоженко Анастасія,
10 клас - І місце - Гаврилюк Катерина,
11 клас - ІІ місце - Захарчук Аліна.
16 листопада 2023 року, в онлайн режимі була проведена Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
9 клас - ІІ місце Сергієнко Олександра,
10 клас – ІІмісце Пасюра Олена,
11 клас - І місце Нечепуренко Ксенія
В рамках Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників проведено змагання Шкільної ліги безпеки
«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
Команди змагалися у 5 конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання» (тема: «Безпека життя - понад усе»), «Розминка», тематична пісня та плакатів на соціальну тематику.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
І місце – команда "Спалах", Бучанський ліцей №3
21 листопада 2023 року, в офлайн режимі була проведена Всеукраїнська учнівська олімпіада з технологій/трудового навчання
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
9 клас - І місце Кузнець Мар'яна,
11 клас - І місце Шапошник Анна.
22 листопада 2023 року, в онлайн режимі проводився ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
9 клас - ІІ місце Рудь Дар'я,
10 клас -І місце Гаврилюк Катерина.
23 листопада 2023 року, було проведено ІІ (регіональний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
в онлайн режимі
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
8 клас - І місце Брень Назар,
11 клас - І місце Резніченко Анна.
28 листопада 2023 року, було проведено ІІ (регіональний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
в онлайн режимі
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
8 клас - І місце Ніколенко Соломія,
9 клас - ІІ місце Ємельянов Євген,
10 клас - І місце Гаврилюк Катерина,
11 клас - ІІІ місце Скомаровська Ярослава
30 листопада 2023 року на базі Бучанського ліцею № 5 була проведена Всеукраїнська учнівська олімпіада з іноземних мов (англійської та німецької мови)
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
9 клас - І місце Мартиненко Аделіна,
10 клас - І місце Даценко Назарій,
11 клас - ІІ місце Резніченко Анна.
3 грудня 2023 року на базі Бучанського ліцею №3 була проведена Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
9 клас -ІІ місце Цис Денис,
10 клас - І місце Бутенко Ігор,
11 клас - І місце Смекалюк Іван.
5 грудня 2023 року, було проведено в онлайн режимі
ІІ (регіональний) етап
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
7 грудня 2023 року, було проведено в онлайн режимі ІІ (регіональний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
8 клас - ІІ місце Ігнатова Марія
9 клас - І місце Ємельянов Євген
10 клас - І місце Кузіна Софія
11 клас - І місце Резніченко Анна
12 грудня 2023 року на базі Бучанського ліцею № 3 була проведена Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
10 клас
І місце Даценко Назарій
11 клас
ІІІ місце Зоц Євгеній
19 грудня 2023 року, було проведено в онлайн режимі ІІ (регіональний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
8 клас - І місце Брень Назар,
10 клас - ІІІмісце Максимук Юлія
Протягом 15-21 грудня 2023 року відбувся І (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Вітаємо з перемогою у І (регіональному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!
Скомаровська Ярослава, секція «Українська література» ( н.к. Карасьова Валентина),
Резніченко Анна, секція «Англійська мова та англомовна література» ( н.к. Крочак Тетяна),
Матухно Вікторія, секція «Медицина» ( н.к. Павлік Оксана),
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
ІІІ місце Ніколенко Соломія, учениця 8 класу Бучанського ліцею № 3, підготувала Тетяна Грабарчук
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
ІІмісце Брень Назар, учень 8 класу Бучанського ліцею № 3, підготувала Людмила БАТРАКОВА
ІІІ місце Резніченко Анна, учениця 11 класу Бучанського ліцею № 3, підготувала Світлана СКАРБОВЕНКО
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
ІІ місце Мартиненко Аделіна, учениця 9 класу Бучанського ліцею № 3,
підготувала Ніна ВОРОБЙОВА
ІІ місце Даценко Назарій, учень 10 класу Бучанського ліцею № 3,
підготувала Тетяна КРОЧАК
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання
Обслуговуючі види праці
ІІІ місце Кузнець Мар'яна, учениця 9 класу Бучанського ліцею № 3, підготувала Ірина РОМАНКО
ІІІ місце Шапошник Анна, учениця 10 класу Бучанського ліцею № 3, підготувала Ірина РОМАНКО
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики
ІІ місце Бутенко Ігор,
учень 10 класу Бучанського ліцею № 3,
підготувала Ріта БУРЛАКА
ІІІ місце Даценко Назарій, учень 10 класу Бучанського ліцею № 3, підготувала Ріта БУРЛАКА
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
І місце Ємельянов Євген, учень 9 класу Бучанського ліцею № 3, підготувала Світлана ЛОЗЯН
ІІмісце Ігнатова Марія, учениця 8 класу Бучанського ліцею № 3, підготувала Тетяна ЧИСТЯКОВА