ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СПОРТУ

В режимі #BeActive пройшов Європейський тиждень спорту у Бучанському ліцеї №3. Традиційно на початку нового навчального року та до Європейського тижня спорту в Україні координатором якого є НОК України в ліцеї було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.До проведення «Олімпійського тижня #BeActive» долучилися учні початкової школи. В класах проведено Олімпійські уроки, на яких діти мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.Веселими і задоволеними залишилися всі учасники спортивних змагань та естафет. Ми ще раз переконались, що в нашій школі працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі люди.Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!Від колективу Відділення НОК України в Київській області слід висловити подяку за організацію такого заходу, а також за натхнення та відданість своїй справі Надії Забавській – вчителю фізичної культури Бучанського ліцею №3, доречі пані Надія є призером Всеукраїнського конкурсу на кращу модель школи з організації впровадження олімпійської освіти в освітній процес мережі шкіл "Олімпійська освіта"

Олімпійська освіта

У 2009 році у нашому закладі започаткований олімпійський рух. Вже у 2011 році ми отримали в подарунок справжній олімпійський смолоскип, що його несли територією Житомир – Київ перед літньою Олімпіадою 1980 року, він вноситься на наші лінійки до цього часу. Протягом багатьох років незмінними є змагання з перетягування канату, футболу, дитячого волейболу, настільного тенісу, а решта: олімпійські перегони, змагання з «Олімпійського лелеченя», зі встановлення намету, з легкоатлетичних естафет, з метання малого м'яча на дальність та в ціль, з метання спису, зі стрибків у довжину, з баскетболу та стрітболу, а також оздоровчий біг у школі, олімпійські оздоровчі пробіги вулицями міста Буча, веселі старти, рухливі ігри, різноманітні конкурси, вікторини, олімпійські читання.

1 вересня 2016 року в нашій школі стартував Всеукраїнський проект «Олімпійська освіта в школі». Протягом 10 років у кінці квітня наша школа приймає міжшкільну факельну естафету, що проходить у межах Всесвітньої естафети «Біг заради гармонії та миру».

Зараз у закладі є сучасний Олімпійський куточок. Олімпійська галерея «Олімпійське сузір'я України» створена з портретів Олімпійських чемпіонів незалежної України та видатних спортивних діячів була поповнена портретами К.Балаяна та Д.Солов'я у 2018 році; «Спортивна гордість України» - з портретів найкращих спортсменів школи – чемпіонів України, обласних змагань.

Найкращі спортсмени школи:

• бронзова призерка Кубку світу на змаганнях у Польщі, чемпіонка відкритого міжрегіонального кубка України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате у розділі «куміте» А.Неграй;
  • чемпіони України та Всеукраїнських ігор: Гейко О. з боротьби, Хоменко Д. з боксу, Семіхова А. з боротьби, Давидичев Д. з боксу,Гриценко Д. з боксу; Кравченко П. чемпіон з ММА;
  • чемпіони та призери Київської області: Варнава Д. з боротьби, Волошин Д. з боротьби, Лациба М. із боротьби, Кравченко П. із боротьби, Островерхов І. з рукопашного бою, Сидорчук Д. з бігу, Неграй А. з боротьби, Каташова С. з волейболу серед дівчат 2006-2007 р.н.;
  • команда «Лідер» - неодноразові чемпіони міських змагань, чемпіони зональних обласних змагань та бронзові призери фінальних обласних змагань «Олімпійське лелеченя».