Прийом до школи

ПРИЙОМ ЗАЯВ до 1-го КЛАСУ

Правила прийому та зарахування дітей до 1 класу

З 08.04.2024 р. по 31.05.2024 р. оголошується набір дітей до 1-х класів закладу освіти

Спроможність Бучанського ліцею №3 – 144 учні (6 класів по 24 учні):

5 класів за програмою Нової української школи;

Інформація про програму: https://mon.gov.ua/ua/tag/nova-ukrainska-shkola

1 клас за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України»;

Інформація про проєкт: https://intellect-ukraine.org/

Право на першочергове зарахування мають діти:

- що проживають на території обслуговування закладу;

- брати/сестри яких навчаються в нашому закладі;

- батьки яких працюють в даному закладі освіти.

Заяви приймаються від одного з батьків, опікуна чи іншого законного представника дитини за наявності наступних документів:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

- оригінал(або копія) медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» ;

- картка профілактичних щеплень №063/0;

- документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти

(За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, яка їх подає.)

Прийом документів:

ПОНЕДІЛОК - 09.10-12.00, 14.00-16.30

СЕРЕДА - 09.10-12.00, 14.00-16.30

П'ЯТНИЦЯ - 09.10-12.00, 14.00-16.00

телефон для довідок : (04597) 98798

електронна пошта:school_n3_1klass@ukr.net

ПРИЙОМ ЗАЯВ до 10-го КЛАСУ

Зарахування до 10 класу ліцею відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів 2023/2024 н.р. та їх батьків, у 2024/2025 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з наступною профілізацією:

клас профільний предмет кількість місць вільні місця

10-А          математика                     30                   3

10-Б           англійська мова             30                   5

10-В           українська мова             30                   4

Заяви про зарахування подаються до 14 червня включно.

На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про повну загальну середню освіту». У разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня перевищує загальну кількісті місць у класі (класах), 20 червня закладом освіти буде проведено конкурс. Про час та місце проведення буде повідомлено на сайті закладу не пізніше 15 червня.

Прийом заяв в закладі у секретаря пн-пт, з 10.00 по 15.00. *

телефон для довідок : (04597) 98798