Обдаровані учні

Педагог живе у своїх учнях, успіхи учнів – це результат учительської праці.
Давати іншим знання – це благородно і відповідально.

Професіоналами своєї справи, добрими і мудрими є вчителі Бучанського ліцею № 3, учні яких стали у 2022/2023 н.р. переможцями та призерами обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів.

Пучко Олександр (9А клас) – І місце з математики. Вчитель Савчук Тетяна Анатоліївна.

Єйбоженко Анастасія (8Б клас) – І місце з історії. Вчитель Чистякова Тетяна Василівна.

Кузіна Софія (9Б клас) – І місце з історії. Вчитель Лозян Світлана Михайлівна.

Шапошник Анна (9В клас) – ІІ місце з трудового навчання. Вчитель Романко Ірина Валентинівна.

Пучко Олександр (9А клас) – ІІІ місце з фізики. Вчитель Скарбовенко Світлана Павлівна

Резніченко Анна (10Б клас) – ІІІ місце з фізики. Вчитель Скарбовенко Світлана Павлівна

Скомаровська Ярослава (10Б клас) – ІІІ місце з географії. Вчитель Смаляна Юлія Вікторівна.

Даценко Назарій(9Б клас) – ІІІ місце з інформаційних технологій. Вчитель Бурлака Ріта Юріївна.

Вітаємо з заслуженою перемогою! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день! Дякуємо вчителям і учням нашої школи за їх наполегливу і плідну працю.

У квітні відбувся ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та математики. У цьому році Київську область представляли й учні нашого ліцею: Пучко Олександр, учень 9А класу (математика, вчитель Савчук Тетяна), Кузіна Софія, учениця 9Б класу (історія, вчитель Лозян Світлана), які отримали дипломи учасників.

Пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм і надалі творчих злетів!